שי שור: ״נדל״ן לא רק לעשירים״

שי שור הוא יזם נדל"ן ובעליה של חברת "שור יזמות", נשוי ואב לשתי בנות. מרצה מבוקש בנושא יזמות בנדל"ן, טכניקות מתוחכמות בעסקאות נדל"ן, חסמים פסיכולוגיים המונעים מאיתנו לעשות נדל"ן. מלבד היותו יזם ומרצה, שור הוא מחבר סדרת הספרים "נדל"ן לא רק לעשירים". שי שור, התחיל את חייו הבוגרים במחשבה כי להישאר ולתפקד כקצין בצה''ל היא הדרך הנכונה, עד מהרה הבין שור כי הדרך אל העושר לא טמונה בעבודה בטוחה והתחיל את דרכו ברכישת דירות להשקעה כאשר לא היה בידיו הון התחלתי, הוא מצא את עצמו מהר מאוד עובר ליזמות ובנייה על מגרשים. כיום שי שור ממשיך בפעילותו בנדל"ן ומשקיע רבות בהעברת הידע שלו לאחרים בכל הכלים האפשריים.

מאז ומתמיד עולם הנדל״ן היה תמיד בכותרות, כל אחד מכיר אדם שרכש איזו דירה להשקעה, עשה איזו עסקה קטנה או דאג לילדים שלו. רק לא כל אחד באמת יודע איך זה עובד… הסכומים מבלבלים הבירוקרטיה נראית מסובכת וההון הגדול שצריך כדי להיכנס לתחום תמיד משאיר אותנו במחשבה של ״נדל״ן זה רק לעשירים״.

המנטור שי שור בא לפתוח לנו דלת ומראה לנו שאין קשר בין עסקת נדל״ן לסכום ההשקעה שיש לכם, זאת אומרת שגם במידה ואין לכם הון, זה לא מונע ממכם להיכנס לעולם הנדל״ן ולהרוויח ממנו. הוא הוכיח לנו זאת לאחר שכתב את סדרת הספרים ״נדל״ן לא רק לעשירים״ ולאחר שגרם לאלפי ישראלים להיכנס לעולם הנדל״ן גם ללא הון עצמי.

לפרטים נוספים על עסקת נדלן בחודשים הקרובים השאירו פרטים כאן >>


 

 אז מה אנחנו בעצם מפספסים כאן?
זה לא בהכרח אתם אלא הדורות לפניכם, הרי רוב האוכלוסיה חושבת ופועלת כמו שחינכו אותה. הסיבה לפעולות שלנו זה בעיקר כי ההורים שלנו סיפרו לנו על סיפורים ששמעו בנדל״ן ולצערי בנדל״ן זה מאוד בולט. סיפרו לכם שהדרך היחידה בנדל״ן זה רק אם יש לכם הון עצמי שאיתו לוקחים משכנתא ומשם רוכשים נכס. אך זו לא הדרך היחידה וגם מי שאין לו את ההון העצמי יכול לפעול כדי להשיג אותו.

יש הרבה דרכים לעשות כסף מנדל"ן. 

לצורך העניין - יזם שמאתר עסקה מתחת למחיר השוק ורק מוציא אותה למשקיעים מרוויח עשרות אלפי שקלים מעסקה אחת למרות שכל מה שהוא השקיע זה רק זמן. קחו לדוגמא את ל' חייל שעושה יומיות, שהצליח בשנה לייצר הכנסה של 80 אלף ש"ח אך ורק בהתעסקות בנדל"ן שעתיים- שלוש שעות ביום פעמיים בשבוע, אמנם זה לא היה פשוט אך היום הוא כבר לוקח כסף מאנשים שהוא עצמו מלווה לעסקאות שלהם ומרוויח גם מהעסקאות שלהם. או את נאוה בת 50 ששימשה מזכירה רפואית בבי"ח חולים והשתכרה במשכורת של 7000 ש"ח  בחודש. הצליחה בתקופה קצרה יחסית של שנה וחצי לבצע 3 עסקאות שכירות משנה לייצר הכנסה פסיבית נוספת של כ 6500 ש"ח נוספים מיידי חודש (כ87% נוספים מגובה המשכורת שלה) וכל זה אך ורק בעבודה של 6 שעות שבועיות עם ההדרכה הנכונה במשך 3 חודשים. הבעיה העיקרית שזיהינו באוכלוסיה ואצל מרבית הסטודנטים שלנו זה המחסום הפסיכולוגי לפעול בעולם הנדל"ן ובמיוחד אם אין לך את ההון העצמי.

לפרטים נוספים על עסקת נדלן בחודשים הקרובים השאירו פרטים כאן >>

אז אתה בעצם אומר שיש לי אותו סיכוי להצליח כמו לאדם עם הון עצמי של חצי מיליון? 
בוודאי, אמנם נקודת הפתיחה היא שונה והדרך ארוכה יותר אך בהחלט אפשרית. חשוב שתבין כל אחד יכול לפעול ולהרוויח מנדל"ן, נקודת הפתיחה לא משנה ישנם הרבה פתרונות מימון אותם אנו מספקים אצלנו בהכשרה ומי שגם את זה לא מצליח לעשות, אנו פשוט משדכים לו משקיע מהכיתה שלו או מכיתה מקבילה, ודואגים לייצר מצב של win-win לשני הצדדים כאשר בצורה הזו אנשים ללא הון עצמי או ללא יכולת לקיחת משכנתא מצליחים בכל זאת לבצע עסקאות ולהגדיל את ההון עצמי שלהם.

האנרגיה והנחישות שאיתה אתה מגיע לעשייה קריטיות! 
מה שמשנה זו הנקודה אותה הגדרת כנקודת הסיום וכמה מאמץ אתה מוכן להשקיע בשביל להגיע לשם, כשיש לך הון עצמי הדרך כביכול מוכרת אך גם עם הון עצמי צריך לעבוד קשה על מנת להגיע לאחוזי תשואה מקסימליים.
צריך לאתר עסקה משתלמת ע"י מציאת תוכנית פיתוח סביבתי עם עליית ערך משמעותית, צריך לדעת לנתח את זכויות הבנייה של הכנס , צריך לדעת כיצד לנהל משא ומתן ולאמוד את שווי הנכס האמיתי ולא מה שבעל הנכס דורש דווקא, והרבה פעמים להתחרות ביזמים מוכשרים.
מסתבר שדווקא הכסף הוא המחסום הכי פשוט בתהליך!

אני זוכר את יוסף סטודנט שלי בן 30 שעשה את העסקה הראשונה כבר במהלך הקורס, אמר לי: ״אם הייתי יודע שהכסף והמחסום הפסיכולוגי זה הבעיה הכי קטנה בעסקת נדל"ן הייתי מתחיל כבר בגיל 20.״ מימון לעסקה טובה פשוט מגיע. העסקה ברגע שהיא רווחית מזמנת אליה את הכסף בצורה כזו או אחרת הקושי הוא בלמצוא את אותה עסקה שממנה תרוויח וזה באמת החלק הראשון שלומדים. השלב הבא זה איך מממנים אותה ומשם מהר מאוד ממשיכים לנקודת הסיום, שהיא הרווח כמובן.

איך זה עובד? 
התהליך מתחיל בהבנה פיננסית מעמיקה של המצב הכלכלי של הסטודנט. מרבית האנשים לא מודעים בכלל לכמות ההון אותו הם יכולים לגייס. ההגדרה של הון עצמי היא לא כסף בעו"ש, הון עצמי זה הון ניתן לגיוס. יש הרבה דרכים לגייס הון, זה יכול להיות ע"י שעבוד של נכס, לקיחת הלוואה משלימה ע"י חסכונות פנסיונים או בעזרת שותפים לעסקה שאגב במהלך הקורס תקלטו שהם יושבים ממש לידכם, וזה רק קצה המזלג. אנו מלמדים בהכשרה למעלה מ14 סוגי מימון מתוחכמים. לאחר מכן, כשאנו יודעים בדיוק מה המצב האישי של הסטודנט מבחינת ההון - מתחילים לאתר את העסקה הנכונה ספציפית לכל אחד ע"פ הנתונים שלו. התהליך הוא חלק מהמטרה. המטרה שלנו היא לא רק להביא סטודנט לעסקת נדל"ן שמנמנה, רווחית ומניבה. המטרה היא שבעקבות התהליך הוא יקבל כלים כל כך חזקים, שילוו אותו כל החיים ויתנו לו יכולת לבצע עסקאות ולנתח עסקאות גם בהמשך. מעבר ללימודים בכיתה למעלה מ- 40% מהקורס מתבצע בשטח אנחנו לוקחים את הסטודנטים לשטח ומנתחים איתם עסקאות של החברה שנמצאות בתהליך ברגעים אלו ממש על מנת שיקבלו ויתאמנו במיומנויות פרקטיות ולא רק בלימודים בכיתה ועשייה עצמית, אלא עשייה משותפת, רחבה ופרקטית. 

לפרטים נוספים על עסקת נדלן בחודשים הקרובים השאירו פרטים כאן >>


אז מה אתה מציע לי? 
קורס מקיף ופרטני ביזמות נדל"ן, קורס שיקח אתכם בצורה אישית מהנקודה בה אתה נמצא היום, לנקודה שיש לך את כל הכוח והידע הנצרכים בעולם הנדל"ן. במקביל תהליך של פרקטיקה והגעה לעסקה בפועל, כבר במהלך הלימודים. אנחנו מעמידים לרשותך את נבחרת היזמים שלנו על מנת שתקבל גב מלא ודחיפה לעבר המטרה אותה הצבת כבר במפגש הראשון של הקורס. הקורס גם מהווה "ביצת נדל"ן" של משקיעים, יזמים ואנשי מקצוע נוספים כמו קבלנים, עורכי דין במקרקעין, אדרכלים, מהנדסים, מתווכחים המעוניינים לעלות רמה ועוד, שישארו איתך גם הרבה מעבר לקורס ותוכל להשתמש בקשרים האלו כל החיים! כשתסיים את הקורס יהיה לך את כל שנדרש כדי להצליח בעולם הנדל"ן: ידע, עסקה בפועל, קשרים ונסיון פרקטי. 

כמה מילים לסיום
״החכמה היא פשוט להתגבר על המחסום הפסיכולוגי הראשון ולהתחיל ללמוד על מנת לפעול. ברגע שתצליחו לפרוץ את המחסום הראשוני אתם תגלו עולם מטורף ומלא בהזדמנויות כמו שלא חלמתם אפילו. וכמובן אנחנו כאן כדי לתת גב ולדחוף כדי שתגיע ליעדים בצורה הכי וודאית! אני ונבחרת היזמים שלי כבר מחכים לראות אותך בכיתה. בהצלחה, שיר שור.״

לפרטים נוספים על עסקת נדלן בחודשים הקרובים השאירו פרטים כאן >>