"אל תשלה את עצמך: יום אחד לא תוכל לעבוד 8 עד 12 שעות ביום… ואני רוצה שכשהיום הזה יגיע תוכל להרוויח 400 שקל מפריצה (חוקית) לרכב שלוקחת 90 שניות." – בועז פמסון (54), יו״ר עמותת המנעולנים בישראל - נותן לנו הצצה למקצוע המחתרתי והרווחי ביותר בארץ לגילאי 45+.

השיטה ה'ערמומית' של בני הגיל השלישי בישראל נחשפת. איך כמה מאות בודדות של גברים ישראלים הצליחו למצוא דרך לפרוץ (בצורה חוקית) רכב או דלת ולהכניס מזה 400 שקלים תוך 90 שניות. בזמן שרובנו נלחמים מדי יום על שכר של 40 שקלים לשעה (במקרה הטוב), האנשים האלה עובדים שעה או שעתיים ביום ומרוויחים 10, 20 ו-30 אלף שקלים בחודש. מה הסוד שלהם? יצאנו לשטח (צפו בסרטון המצורף לכתבה).

תחום המנעולנות התבסס כמקצוע שנמצא "מאחורי הקלעים", מקצוע שמעט מאוד ישראלים הולכים להתמקצע בו, בטח ובטח כשאנחנו משווים אותו למקצועות כמו שיפוצניקים, נהגי מוניות, אינסטלטורים, טבחים וכדומה. למעשה, בישראל רשומים היום רק 700 מנעולנים באופן רשמי ועוד כ-200 מנעולנים שעובדים באופן לא רשמי.

המספר הזה הופך למשמעותי עוד יותר כשאנחנו מבינים שישנן 2,170,000 קריאות למנעולן בשנה ו-900 מנעולנים זהו מספר מצומצם מאוד שלא מספיק כדי לתת מענה לכל הקריאות, על אחת כמה וכמה שמדי שנה כמות הדירות והמכוניות גדלה בקצב אדיר ואיתם כמובן כמות הקריאות למנעולן שיבצע פריצה מקצועית. 

מצד אחד, התחום הפך כמעט לנטוש,  מצד שני אותם 900 מנעולנים עושים חיל ונהנים מהכנסות שגם אנשי האקדמיה עם התואר מקנאים בהם. מסתבר שפריצה פשוטה של רכב, שלוקחת מספר דקות (90 שניות ליתר דיוק) ודורשת השקעה חד פעמית של קניית מוט לפריצת רכבים, יכולה להכניס לא פחות מ-400 שקלים. איך? לקחנו את המצלמה ויצאנו לגלות:

בסרטון: קובי אלקיים (מנעולן מוסמך) פורץ לרכב ב-90 שניות ומרוויח 400 שקלים

לצפייה בקורס החינמי בנושא המנעולנות לחץ כאן >>

המשותף לקובי אלקיים ומאות המנעולנים הנוספים במדינת ישראל הוא דבר אחד - הלימודים וההסכמה מעמותת המנעולנים שמנוהלת ע״י בועז פמסון. פמסון, 54, איש עסקים מוכר ומוערץ בברנז׳ת העסקים הישראלית. מאחוריו עסקים ומיזמים רבים, כשהמוכר ביותר ביניהם הוא כמובן עסק פריצת המנעולים שלו שמגלגל 280,000 שקלים בחודש.

כדי להחיות את התחום, פמסון החליט לצאת עם פרוייקט וידאו חדש וחינמי, אשר מראה לכל אדם מהישוב שרוצה להכניס עוד כמה עשרות אלפי שקלים בחודש (מבלי לעזוב את העבודה) את כל השלבים אחד אחרי השני, איך להפוך למנעולן מקצועי שיודע להביא עבודה ופרנסה מכובדת בכל חודש.

בדקנו כמה ניתן להרוויח בתחום הזה. מהם המחירים, כמה רווח נשאר וכמה השקעה של זמן ומאמץ מושקעת בכל הסיפור הזה שנקרא ״מנעולנות״. תוצאות הבדיקה לפניכם:
מנעולן תעריף יום:

מנעולן בישראל - 350 שקלים לשעת עבודה אחת במהלך היום

מנעולן תעריף לילה:
מנעולן בישראל - 700 שקלים לשעת עבודה אחת במהלך הלילה.

נראה שמתוך כל כך הרבה ישראלים, רק בודדים באמת הבינו את שביל הזהב לעבר הפנסיה המוקדמת. ״כשאתה מכניס 350 שקלים ביום משעת עבודה אחת ביום אתה יכול לקרוא לעצמך פנסיונר״ קובע פמסון בהחלטיות. ״אני מכיר עשרות מנעולנים שהחליטו שלא בא להם בוס בחיים אז הם מפעילים את הפרסום בגוגל מהשעה 17:00 עד השעה 19:00, מקבלים 1-3 קריאות ביום וסוגרים ת׳בסטה״ הוא מוסיף.


מנעולן: ״בלחיצת כפתור אני מקבל קריאות ומביא עבודה, בלחיצה נוספת אני מכבה אותן והולך הביתה לנוח"

השאירו פרטים כאן בטופס, לחצו על הכפתור וצפו בחינם בסדרת ההדרכות החינמיות של בועז פמסון כדי להפוך למנעולנים בעצמכם:

לצפייה בקורס החינמי בנושא המנעולנות לחץ כאן >>

 

 

אין בכתבה זו, שום הבטחה להכנסה מתחום המנעולנות, ההצלחה של כל מנעולן נמדדת ביכולתו האישית, המקצועיות ומספר גורמים אחרים. המרואיין הינו בוגר קורס "מנעולן מקוון" ותוצאותיו הן הישגים אישיים שלו. מדיניות פרטיות של בועז פמסון. לעזרה או שאלות צור איתנו קשר ב: [email protected]