זה סופי: הספר ״לאן נעלמו 300%״ ששיגע את קהילת המשקיעים בישראל עכשיו זמין להורדה בחינם (שווי 169 שקלים)

מנכ״ל מכללת פסגות, איש העסקים יניב ארביב טוען: ״לאן נעלמו 300%״ הוא הספר ששינה לאלפי ישראלים את הרגלי המסחר וההשקעות בשוק ההון וגרם להם לייצר הכנסה נוספת בעזרת מסחר מתוחכם וזהיר בשוק ההון. עכשיו כשהספר שוחרר בחינם לציבור הרחב - ההערכה היא שהמונים עומדים לשנות את מצבם הכלכלי מקצה לקצה. האמנם? יצאנו לבדוק.

מהפכה כלכלית. זה מה שהמנכ״לים של מכללת פסגות וכותבי הספר רב המכר ״לאן נעלמו 300%״ מנסים לעשות פה. אחרי עוד עלייה מטורפת במחירי המים, החשמל, הארנונה והמזון - מה שגורם למעמד הביניים בישראל להתמוטט מעומס הנטל על גבו, הגיע זמן לפתרון חדשני, יעיל ופורץ דרך.

בימים האחרונים התבשרנו על עוד עליות מחירים שצפויות במשק, שגם כמובן נוגעות בכיסים של כולנו. בכל מקום אנחנו שומעים את הרחשים של איך ״נעמוד בזה הפעם״, ״איך המחירים ממשיכים לעלות והמשכורת נשארת אותו הדבר״, ״איך ריבונו של עולם האזרח הפשוט מחזיק את הראש מעל המים״, שלא נדבר על יותר מזה - לחיות ברווחה כלכלית כמו שמגיע לו.

"אם אתם לא מרוויחים את מה שאתם מבינים שאתם צריכים, אם אתם מרגישים שאתם שווים ויודעים שהפוטנציאל שלכם עדיין לא מומש… עכשיו זה הזמן לקרוא את הספר." רועי ראובן ויניב ארביב

יניב ארביב ורועי ראובן הם דמויות מוכרות בעולם העסקים הישראלי, עיתון דה מרקר קרא להם: ״מפצחי המניות״, הם הקימו את רשת חללי העבודה ״Dogether״ והכשירו מעל ל-30,000 בוגרים ב-13 שנים האחרונות בנושאים של שוק ההון, נדל״ן ויזמות עסקית.

את השיטה המהפכנית שלהם למסחר בשוק ההון הם מפרטים לפרטי פרטים בספר שהפך לרב מכר בחנויות הספרים המובילות: ״לאן נעלמו 300%״ שאותו הם גם שחררו בחינם לכלל הציבור.


רועי, בוא נדבר תכל׳ס אנשי עסקים כמוכם נותנים את הספר שלהם בחינם? מה הקאצ׳?
״תראה, אנחנו לא מסתירים כלום - אנחנו לא עושים דבר רק לשם שמיים והבנו שזה גם משתלם לנו. אנחנו נותנים את הספר בחינם לזמן מוגבל ומציעים לקוראים להצטרף לקורס החדש שלנו אם הם רוצים. אבל, אי אפשר להתעלם מכך שבספר יש ידע משנה חיים. למעשה הספר הזה מכין ונותן לכל קורא (גם מי שלא יודע דבר על שוק ההון) את הכלים הפרקטיים למסחר בשוק ההון. הנוסחה המתוארת בספר היא מפתח לדלת הסתרים של 'השוק הפיננסי'.

למי שלא מכיר השוק הפיננסי מכונה גם ״שוק ההון״. השוק הפיננסי הוא ללא ספק שוק מדהים המציע הזדמנויות אינסופיות, חופש פיננסי וחופש מעבודה שכירה. מצד שני זה גם מקום שלא מעט אנשים איבדו בו את הונם״.

יניב תגיד, למה שאסמוך עליכם? איך אני יודע שאני אקרא את הספר ואייצר אחר כך הכנסה נוספת קבועה משוק ההון?
״שאלה מעולה. אני יכול לספר שאחרי 13 שנה של פעילות הכשרנו כבר מעל ל-30,000 תלמידים ממשוחררים טריים מהצבא ועד אנשים בגיל הזהב בנושאים של שוק ההון, נדל"ן ויזמות. בינהם תמצא שכירים, עצמאיים וכאלה שלא עבדו לפני כן ואנחנו יודעים על אין ספור תלמידים שמצליחים בזכות הלימודים במכללה עד היום לייצר הכנסה נוספת משמעותית ונכסים.

בנוסף, הספר שלנו 'לאן נעלמו 300%' נמכר 'בערימות' ומעבר לציון המדהים שהמבקרים נותנים לו, מה שחשוב באמת הוא הציון שהקוראים נותנים לו ובכל האתרים הספר מדורג בין הגבוהים ביותר בתחום הזה.״

הבנתי לגמרי, אז מה הסוד ההצלחה הגדול? מה הנוסחה להצלחה בתחום?
״למרבה הפלא, הנוסחה להצלחה ארוכת-טווח מחייבת את הסוחרים בשוק להתמקד דווקא במחשבה כיצד לאבד כמה שפחות כסף, ולא במחשבה כיצד "לעשות כסף". מגמת חשיבה שעניינה "לעשות כסף" בשוק ההון היא מגמה מוטעית מיסודה, והיא גם הבעיה העיקרית של רוב הסוחרים בשוק הפיננסי. רבים הסוחרים בשוק אשר חושבים על הדרך הפשוטה לעשות כסף, אבל במציאות חייבים להבין את הסיכון, לדעת למזער אותו ולא לתת משקל עודף למגמה של הסיכוי.

הסיכוי יתאפשר אם נתמקד בסיכון או יותר נכון בניהול הסיכון. רק אם נפעל כך תתאפשר התמורה הכספית המדהימה שהשוק הפיננסי יכול לספק.

בוא נתן דוגמה: זרקנו מטבע, מה הסיכוי שייצא פלי? נכון 50% כל עוד היחס של הסיכוי מול הסיכון הוא 50% זה הימור לכל דבר. תסכים איתי שאף אחד לא רוצה להיכנס לעסקה עם סיכויי ההצלחה של 50%, אלא אם הוא ממש אוהב לסכן את הכסף שלו.

עכשיו, בוא נשנה את החוקים…

נשתמש ב-״ניהול עסקה נכון״. מה זה אומר? זה אומר שאין בעיה אתה יכול להפסיד אבל כשאתה מפסיד אתה מפסיד רק 20$ וכשאתה מרוויח אתה מרוויח 100$. האם זה אפשרי בשוק ההון? חד משמעית כן.

נמשיך, בוא נגיד שזרקנו את המטבע 100 פעמים, ב-50 פעמים הצלחנו וב-50 פעמים הפסדנו. מה התוצאה? כל פעם שצדקנו הרווחנו 100$ (בסך הכל 5000$), וכל פעם שטעינו הפסדנו 20$ (סך הכל 1000$).

מה קרה בסוף? הרווחנו 4000$ למרות שהצלחנו רק 50% מהפעמים.

ואתה רוצה להגיד לי שכל אחד יכול להגיע למספרים כאלה?
״ניהול עסקה נכון״ זה הכלי הסודי שמשנה את הסיכויים לטובת 4% מהסוחרים המצליחים בעולם והופך עבורם את המסחר מהימור לעסקה מתוכננת.

תכל׳ס סוחר יכול להצליח במסחר עם יחס סיכוי/סיכון של 50%, אבל לסוחרים מהשורה הראשונה יש 60-70% הצלחה, ועם מספרים כאלה אתה מהר מאוד מגיע למספרים שקשה לקרוא אותם.״

אוקיי. ומה בעצם הספר מלמד? למה כדאי לי לקרוא אותו?
״אוקיי, אחרי קריאה בספר אתה יודע כל מה שסוחר מקצועי צריך לדעת ואתה למעשה יכול להתחיל לסחור ולייצר הכנסה. בנוסף, אתה מקבל כ-40 עמודים עם כל הידע הבסיסי על ניתוח טכני של מניות, עוד כ-120 עמודים על מודלים מתקדמים למסחר, עוד כ-20 עמודים מפורטים עם 7 האסטרטגיות המנצחות במסחר, ועוד כ-15 עמודים על הצד הפסיכולוגי במסחר.

מעבר לכל זה, אני ממליץ לך לקרוא אותו כי הוא בחינם במקום 169 שקלים אבל זה לזמן מוגבל וברגע שייגמר המבצע הוא ימכר במחיר הרגיל שלו. תוסיף את זה שאתה לא צריך לחכות שנייה עד שהוא יגיע אלייך הביתה כי הוצאנו את הספר במהדורה דיגיטלית ובלחיצת כפתור הספר אצלך על המחשב/סמארטפון/טאבלט תוך 60 שניות."

אוקיי השתכנעתי, איך מורידים אותו?
אפשר פשוט להוריד את הספר מהלינק הבא:
לחצו כאן כדי להוריד את הספר ״לאן נעלמו 300%״ המהדורה הדיגיטלית >>>